Zakázkové truhlářství Liberec

V+D truhlářství Liberec

V+D truhlářství Liberec

Naše firma V+D truhlářství, která působí na českém trhu od roku 1992, je již od počátku vzniku zaměřena na atypickou výrobu všech dřevěných oken a dřevěných dveří a to jak vnitřních tak venkovních, pevných prosklených stěn a přístřešků.

Firma nepatří k největším, ale o to více se snažíme našim potencionálním zákazníkům maximálně věnovat, aby měli možnost se sami spolupodílet na jejich zakázce, např. vzhledu výrobku, barvy, typu skla...

Vyrobíme pro Vás dnes již všeobecně známá EUROOKNA, která mají své nezastupitelné místo do novostaveb RD, která splňují požadavky na minimální úniky tepla a jejich komfort pro jejich jednoduchou manipulaci, ale i rekonstrukcí stávajících objektů, kde je možné z venkovních pohledů napodobit původní vzhled (ozdobnými římsami, klapačkami, lisény aj.), čímž je snaha vnést nádech historie .

Jsme schopni vyrobit okna špaletová, která mají význam hlavně pro ty, kteří chtějí zachovat ráz svých rekreačních objektů, chalup a venkovských stavení.

Dle vašeho přání vyrábíme jak vstupní, tak vnitřní dřevěné dveře.

Používané materiály: naší snahou je používat tzv. lepený hranol pohledově nenapojovaný, který je zárukou pevnosti, stability a předepsané vlhkosti.

Používané dřeviny: borovice, smrk, dub meranti, popřípadě jiné exotické dřeviny.

Povrchová úprava: SIKKENS syntetická, speciální silnovrstvá, hedvábně lesklá lazura na bázi alkydových pryskyřic.

Údržba nátěru : Sikkens Plegeset - udržovací sada.

Všechny naše výrobky pro Vás po dohodě zaměříme, dovezeme a namontujeme.

Přijďte si k nám vybrat!!! Stačí když použijete jakýkoliv kontakt a my Vám zdarma uděláme cenovou nabídku.

zpátky nahoru

Copyright © 2013 Zakázkové truhlářství Liberec

Nahoru PC verze