Zakázkové truhlářství Liberec

Dřevěná okna

Dřevěná okna Dřevěná okna

Dřevěná okna

Dřevěná okna a dřevěné dveře jsou základem kvalitní tepelné izolace vašeho domu. Jsou ale zároveň jedním z nejvýraznějších estetických prvků každé stavby. Dřevěná okna skvěle vypadají a zároveň mají přirozeně vynikající tepelně izolační vlastnosti. Mezi dalšími vlastnostmi dřevěných oken vyniká především jejich dlouhá životnost a bezproblémová údržba.

Dřevěná okna Liberec 

S výrobou dřevěných oken má naše firma V+D truhlářství Liberec mnohaleté zkušenosti. Zákazníkům nabízíme kompletní služby od poradenství při výběru správného vzhledu a barvy okna, typu zasklení, až po vlastní výrobu dřevěných oken a jejich dopravu po Liberci a jeho širokém okolí. Vyrábíme a nabízíme dnes již všeobecně známá dřevěná EUROOKNA, ale také okna špaletová, vhodná do rekreačních, venkovských, nebo historických staveb.

Dřevěné eurooknoDřevěná Eurookna

Eurookna vyrábíme z ekologicky čistých materiálů nezávadnou technologií. Naše Eurookna vyhoví jak náročnému žadateli nejvyšších užitných vlastností, tak i tomu, kdo hledá vynikající vlastnosti Eurooken za dobrou cenu.

Vlastnosti dřevěných Eurooken:

  • dřevěná Eurookna jsou odolná proti agresivnímu prostředí
  • materiál s tradicí a dlouhou životností v moderním prostředí
  • výborné tepelně-izolační a akustické vlastnosti
  • široká nabídka tvarových a rozměrových řešení

Špaletové oknoŠpaletová okna

Špaletová okna jsou vhodná do stylových stavení, rekreačních objektů, chalup, nebo venkovských stavení. Špaletová okna vyrábíme jako repliky původních špaletových oken, nebo jako moderní špaletová okna s lepšími izolačními vlastnostmi a izolačním dvojsklem. Takto vyrobená okna vypadají stejně jako okna původní ale mají delší životnost a příznivější cenu.

Vlastnosti špaletových oken:

  • velmi dlouhá životnost
  • tradice a staletími ověřená kvalita
  • výrazně vyšší tepelně-izolační a akustické vlastnosti než klasická okna
  • původní vzhled, který splní podmínky památkového úřadu

 

 

Nabízíme zaměření oken na stavbě zdarma. Také Vám zdarma zpracujeme cenovou nabídku na dřevěná Eurookna, včetně konzultace k Vaší spokojenosti. Rovněž provedeme demontáž a montáž oken a likvidaci starých oken. Kromě výroby standardní dřevěných Eurooken a špaletových oken vyhovíme i jakýmkoliv dalším vašim požadavkům. Neváhejte a objednejte si atipické prvky zcela podle vašich představ.

Pro inspiraci nahlédněte do galerie dřevěných oken, vyrobených v naší firmě.

Přijďte si k nám vybrat!!! Stačí když použijete jakýkoliv kontakt a my Vám zdarma uděláme cenovou nabídku.

zpátky nahoru

Copyright © 2013 Zakázkové truhlářství Liberec

Nahoru PC verze