Zakázkové truhlářství Liberec

Dřevěné dveře

Dřevěné dveře

Nezaměnitelná charakteristika dřevěných dveří a dřevěných oken působí velmi příjemným a teplým dojmem. Ať už venkovní vstupní, nebo vnitřní interiérové dveře z přírodních materiálů splňují i ty nejnáročnější estetické požadavky současnosti. Hlavní vlastností dřevěných dveří je především vysoká stabilita a rozměrová stálost, která podporuje bezproblémovou funkci dveří. 

Dřevěné dveře Liberec

Naše firma V+D truhlářství Liberec má s výrobou dřevěných dveří mnohaleté zkušenosti. Zákazníkům nabízíme kompletní služby od poradenství při výběru správného vzhledu a barvy dveří, materiálu, až po vlastní výrobu dřevěných dveří a jejich dopravu po Liberci a jeho širokém okolí. Na zakázku Vám vyrobíme prakticky jakékoliv dřevěné vchodové, nebo interiérové dveře.

Dřevěné vchodové dveře vnějšíDřevěné vchodové dveře

Dřevěné vchodové dveře musí být nejen pevné a odolné vůči vlivům počasí, ale zároveň i tvoří bezpečný a reprezentativní vstup do rodinného či bytového domu.

  • Pro výrobu vchodových dveří používáme tzv. lepený hranol pohledově nenapojovaný, který je zárukou pevnosti, stability a předepsané vlhkosti.
  • Materiály, které na výrobu dřevěných vchodových dveří používáme, jsou dřevo z borovice, smrk, dub meranti, popřípadě jiné exotické dřeviny.
  • Všechny vyjmenované dřevěné materiály je možné vyhotovit v jakémkoli odstínu 

 


Dřevěné dveře interiérovéDřevěné interiérové dveře

Interiérové dveře z masivního dřeva zvyšují krásu každého interiéru. V nabídce máme klasické i moderní provedení. Pokud máte svoji představu, nebo potřebujete kopii Vašich stávajících dveří, jsme tu pro Vás. Dřevěné interiérové dveře od nás se mohou pochlubit špičkovým provedením a dokonalou povrchovou úpravou.

 

Nabízíme zaměření dveří na stavbě zdarma. Také Vám zdarma zpracujeme cenovou nabídku na dřevěné vchodové, nebo interiérové dveře, včetně konzultace k Vaší spokojenosti. Rovněž provedeme demontáž a montáž dveří a likvidaci starých dveří. Kromě výroby standardní dřevěných dveří vyhovíme i jakýmkoliv dalším vašim požadavkům. Neváhejte a objednejte si atipické prvky zcela podle vašich představ.

Pro inspiraci nahlédněte do galerie dřevěných dveří, vyrobených v naší firmě.

Přijďte si k nám vybrat!!! Stačí když použijete jakýkoliv kontakt a my Vám zdarma uděláme cenovou nabídku.

zpátky nahoru

Copyright © 2013 Zakázkové truhlářství Liberec

Nahoru PC verze